O serwisie


Infonfz.pl to nie tradycyjny portal, lecz hub gromadzący najważniejsze informacje z branży medycznej. Dedykowany w głównej mierze lekarzom i kadrze zarządzającej placówkami medycznymi, czyli tym, których poruszane tematy dotyczą na co dzień. Ideą portalu jest wyselekcjonowanie najistotniejszych wiadomości oraz przedstawienie eksperckiego punktu widzenia na aktualne kwestie, z którymi boryka się służba zdrowia. Dlatego też zachęcamy do lektury nie tylko działających w branży, ale wszystkich ciekawych rozwoju tej niezwykłej dziedziny nauki.

Zaprosiliśmy (i nadal zapraszamy) do współpracy najlepszych specjalistów w obszarach istotnych dla każdego zawodowo związanego z leczeniem. Agregujemy informacje pochodzące z instytucji i organizacji mających wpływ na funkcjonowanie medycyny. Natomiast bardzo ważny jest dla nas Wasz głos.

Chcemy wspólnie tworzyć platformę wymiany informacji. Zjednoczyć ludzi zafascynowanych medycyną oraz aktywnościami z nią związanymi. Przedstawiać różnorodne poglądy i spojrzenia na bieżące kwestie, a także ułatwić proces wymiany myśli i doświadczeń zawodowych.