MZ: podział środków w programie leczenia niepłodności

Ministerstwo Zdrowia przedstawiło ogłoszenie ws. podziału środków finansowych pomiędzy realizatorów programu zdrowotnego pn. Program - Leczenie Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego na lata 2013-2016.


Ministerstwo Zdrowia informuje o tym, jak rozdysponowano środki pomiędzy realizatorów programu zdrowotnego pn. ''Program - Leczenie Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego na lata 2013-2016'' na realizację programu zdrowotnego w 2014 r. 

Wysokość rozdysponowanych środków wynosi 39 994 923 zł - na okres realizacji Programu od 1 stycznia 2014 r. do 30 czerwca 2014 r.

Więcej: www.mz.gov.pl


autor/ źródło: Ministerstwo Zdrowia


Zobacz też

 Przeczytaj dodatkowo
Dieta bezglutenowa może szkodzić osobom bez wskazań do jej stosowania


Dieta bezglutenowa jest promowana w mediach przez gwiazdy jako dieta cud. Eliminacja produktów zawierających gluten może się okazać jednak…Ryzyko raka piersi można zmniejszyć poprzez redukcję…

Lekarze opolskiego PZ zaapelowali w internecie do…

Przełom w leczeniu raka skóry. Chorym pomóc może…

Min. Szumowski: do końca roku e-zwolnienie, w przyszłości…

Redakcja

NFZ o wynikach kontroli NIK

"Podsumowanie wyników kontroli zaprezentowane w przekazywanej przez NIK informacji o wynikach kontroli i negatywny wydźwięk przedstawionych w niej sformułowań wydają się być nieadekwatne do ocen przedstawionych przez NIK w wystąpieniach pokontrolnych"…
Narodowy Fundusz Zdrowia
NFZ

Młodzi lekarze powinni mieć swobodę wyboru specjalizacji

Milion zł zadośćuczynienia ma zapłacić Centrum…

Lekarze nie chcą sądzić swojego kolegi

NFZ zaprasza na szkolenie nt. dyrektywy transgranicznej