Można zgłaszać już udział Konferencji MedTrends 2018

Zapraszamy na IV edycję międzynarodowej konferencji MedTrends – Europejskiego Forum Nowoczesnej Ochrony Zdrowia organizowanej w dniach 23-24.05.2018 w Zabrzu.Tematyka konferencji MedTrends będzie poświęcona aktualnym trendom, problemom i wyzwaniom w nowoczesnej ochronie zdrowia w Polsce i Europie. Formuła konferencji zakłada dwa intensywne dni naukowo-warsztatowe.

Pierwszy dzień forum – (23.05.2018 środa) skupiać się będzie  wokół najbardziej aktualnych, istotnych zagadnień związanych z implementacją i rozwojem zdrowia cyfrowego w Polsce. Wiele miejsca w tegorocznym programie poświęcone będzie  wykorzystaniu sztucznej inteligencji i machine learning w edukacji, diagnostyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych, także w kontekście nowych wyzwań i oczekiwań w polskim systemie ochrony zdrowia.

Program drugiego dnia spotkania (24.05.2018 czwartek) zadedykowany będzie startupom w ochronie zdrowia, w trakcie którego planowane są prelekcje ekspertów, doświadczonych praktyków oraz warsztaty i case study. W ramach konferencji  MedTrends organizowana jest sesja konkursowa MedTrends TOP TRENDS, podczas której wyłoniony zostanie najlepszy startup w ochronie zdrowia.

Zgłoszenia udziału w konferencji/warsztatach: www.rejestracja.medtrends.pl. Udział w konferencji/warsztatach jest bezpłatny.


autor/ źródło: Organizator


Zobacz też

 Przeczytaj dodatkowo
Pediatrzy: system finansowania w instytutach winien być elastyczny


Problemy opieki wysokospecjalistycznej w pediatrii, specyfika diagnostyki u dzieci oraz epidemiologia zatruć dopalaczami u młodzieży - to…Pierwsze czytanie obywatelskiego projektu nowelizacji…

NFZ zaprasza na szkolenie nt. dyrektywy transgranicznej

Lekarze POZ chcą wiedzieć: kto zapłaci za nieubezpieczonych?

Nowe otwarcie w insulinoterapii?

Co się stanie z opieką szpitalną nad dziećmi,…

NFZ o zmianie w zakresie umów na leczenie szpitalne

Rodziny oddają starsze osoby na święta do szpitali

NFZ wyjaśniająco ws. podwyżek dla pielęgniarek…

Kontraktowy skandal w ochronie zdrowia? Wiceminister…