Medycyna rodzinna – nowości i praktyka już 17-18 listopada

Już 17-18 listopada odbędzie się trzecia edycja konferencji "Medycyna rodzinna – nowości i praktyka" w Krakowie.Korzystając z dotychczasowego doświadczenia, Państwa opinii i uwag po ubiegłorocznym spotkaniu, a równocześnie poszukując wciąż nowych inspiracji i rozwiązań, przygotowaliśmy dwudniowy program, który mamy nadzieję, że będzie nie tylko odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania, ale również wskaże nowe możliwości i kierunki rozwoju.

Poza sporą dawką praktycznej wiedzy, gwarantujemy także atrakcyjną i różnorodną formę przekazu: panele ekspertów i odpowiedzi na pytania słuchaczy, śniadaniowe debaty, quizy oraz warsztaty doskonalące praktyczne umiejętności. Jak co roku przygotujemy dla Państwa również materiały konferencyjne, dzięki którym w trakcie wykładu można skupić się na słuchaniu i swobodnie podążać za wykładowcą.

Szczegóły: www.mp.pl/rodzinna2017

Zapraszamy do Krakowa!


autor/ źródło: Infonfz/mat. organizatora


Zobacz też

 Przeczytaj dodatkowo
Informatyzacja placówki medycznej z korzyścią dla pacjenta


Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi zakończyło na początku 2015 roku rozbudowę szpitalnego systemu informatycznego. Jeden z najbardziej…Porada recepturowa od przyszłego roku?

Komórki odpornościowe przyczyniają się do rozwoju…

PTK proponuje: Optymalny model kompleksowej rehabilitacji…

NFZ: ponad 3 tys. osób korzysta z e-learningu

Zabieg medycyny estetycznej musi być poprzedzony…

Ukazał się wyrok TK dotyczący udostępniania danych dawców szpiku

Minister Zdrowia i Krajowa Rada Transplantacyjna nie potrzebują pełnego bieżącego dostępu do wszystkich danych potencjalnych dawców szpiku do wypełniania swoich ustawowych zadań. Nie uczestniczą w żaden sposób w procesie doboru dawca-biorca…
Ekspert

OZZL: SPZOZ może podpisać z lekarzem umowę cywilnoprawną…

Pakiet kolejkowy uchwalony

Opolskie: dwie apteki zamknięte za nielegalny handel…