Kujawsko-Pomorskie: Aleksander Goch konsultantem wojewódzkim w dziedzinie kardiologii

Wojewoda kujawsko-pomorski Ewa Mes powołała prof. Aleksandra Gocha na konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie kardiologii.Aleksander Goch jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej - informuje bydgoszcz24.pl

Po ukończeniu stażu dyplomowego skierowany został do służby w jednostce wojskowej w Płocku, następnie w siłach zbrojnych ONZ w Libanie. W roku 1993 był zatrudniony w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (od 2003 r. Uniwersytet Medyczny) na stanowisku asystenta, od 1996 r. na stanowisku adiunkta, a od roku 2007 na stanowisku kierownika Zakładu Diagnostyki Kardiologicznej i Hipertensjologii. 

Obecnie jest kierownikiem Kliniki Kardiologii i Kardiochirurgii 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Bydgoszczy.

Posiada specjalizacje I i II stopnia chorób wewnętrznych, kardiologii oraz hipertensjologii. Jest członkiem m.in. Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego. 

Więcej: http://bydgoszcz24.pl


autor/ źródło: Bydgoszcz24.pl


Zobacz też

 Przeczytaj dodatkowo
Ustawa o transgranicznej opiece zdrowotnej już w Senacie


Senat podczas pierwszego posiedzenia po przerwie wakacyjnej zajął się ustawą o transgranicznej opiece zdrowotnej.Należy piętnować lekarzy, którzy lekceważą problem…

Cesarki załatwiane na lęk przed porodem

Latos: propozycja Dudy ws. likwidacji NFZ w pełni…

Prokuratorom przybywa spraw o błędy lekarskie, bo…

Ułatwienia w zakresie wstępnych badań lekarskich

Ponad 800 tys. Polaków choruje na zaćmę. Większość…

MZ oczekuje od firm farmaceutycznych obniżek cen…

RzPP otrzymał ok. 300 sygnałów o ograniczonym dostępie…

MZ ws. pilotażu systemu informatycznego rezydentur