Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy

Serdecznie zapraszamy do udziału w X Konferencji „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”, która odbędzie się w Krakowie, w dniach 17-18 listopada 2017 r.Udział w tegorocznej Konferencji zapowiedzieli najlepsi polscy wykładowcy oraz najwybitniejsi eksperci. Gościem specjalnym będzie Prezydent World Heart Federation, prof. David Wood. W programie Konferencji znajdą się prezentacje najnowszych wyników dużych polskich projektów badawczych i innych doniesień naukowych z krajowych i zagranicznych ośrodków naukowych. Ponadto, w sposób przystępny i praktyczny zostaną podsumowane najnowsze zmiany w diagnostyce i leczeniu chorób układu krążenia. Będziemy dyskutować na temat najbardziej kontrowersyjnych problemów z zakresu szeroko rozumianej kardiologii zapobiegawczej. W programie znajdą się też sesje poświęcone najbardziej palącym problemom zdrowia publicznego.

Mamy nadzieję, że atrakcyjny program oraz atmosfera miasta o niezwykłej historii i bogatej tradycji, jakim jest Kraków, będzie sprzyjać obradom. Jesteśmy przekonani, że także tegoroczna Konferencja okaże się sukcesem i miejscem twórczej wymiany poglądów.

Do zobaczenia w Krakowie!

Więcej informacji na temat Konferencji znajdą Państwo na stronie: www.kardiologiaprewencyjna.eu 


autor/ źródło: Infonfz/PTK


Zobacz też

 Przeczytaj dodatkowo
Kolejne Akademie NFZ we wrześniu


NFZ zaprasza na szkolenia z zasad kontraktowania oraz praw pacjenta realizowane w ramach projektu "Akademia NFZ", które odbędą się we wrześniu…NIK zajął się odpadami medycznymi

Badania profilaktyczne wzroku konieczne przynajmniej…

Ustawa o transgranicznej opiece zdrowotnej obowiązuje

Milion zł zadośćuczynienia ma zapłacić Centrum…

Polski wynalazek ułatwi powrót do zdrowia po urazach…

Czy pracownicy medyczni dostaną więcej pieniędzy?

Sardynia na dłuższy weekend w raju

NIL ws. bezprawnego zbierania środków na biuletyny…

70 proc. Polaków należy do grupy zagrożonej czerniakiem